Bingök İnşaat temelleri 1990 yılına uzanan, 2010 yılında kurumsal gelişimini tamamlayarak proje taahhüt ve kensel dönüşüm alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu süreçte birçok projeye imza atmış, müteahhitliğini üstlendiği ve taahhüt ettiği çeşitli konut , işyeri ve villa inşaatlarını başarılı bir şekilde teslim etmiştir.

Firmamız yeni yatırımlar yaparak hem kentsel dönüşüm projelerinde, hem de kat karşılığı inşaata başlamıştır. Tüm projelerimizde müşteriye anahtar teslim hizmet sunarak, güvenilir, estetik, nitelikli ve kaliteli yapılar üretiyoruz. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliği yılların uzmanlığı ile birleştiren Bingök İnşaat sizleri hayellerinizdeki evlere kavuşturuyor.

Firmamız; kamu binaları, fabrika ve endüstriyel tesisler, alışveriş merkezleri, hastaneler gibi genel hizmet yapıları ve konutların inşasında yüklenici olarak görev almaktadır.

Değişmeyen en önemli temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız; 1990 yılından beri, uzman kadromuz ve geniş makine parkımız ile hizmet vermektedir.

Yaşam standartlarını yükselten konut projeleri, kaliteli ve zamanında taahhütler, yıllara dayanan deneyimimizle güvenden taviz vermeden yeni yaşamlar kurmaktadır.

Misyonumuz

Dünya standartlarında en son yapı teknolojilerini kullanarak, Çevre ve doğaya dost, insana saygılı, güvenilir, estetik, nitelikli ve kaliteli yapılar üretmek.

Vizyonumuz

Sektörel yenilikleri kullanarak geçmişin birikimini geleceğe aktararak, köklü, güçlü, modern ve fonksiyonel eserler inşaa etmek.

YUKARI